7. day // 10 days

8. srpna 2012 v 9:39 | Somebody..♥ ^^ |  Zbytečné kecy

10 days

Den první - Deset věcí, které bys v tuto chvíli chtěla říct deseti různým lidem.
Den druhý - Devět faktů o tobě.
Den třetí - Osm způsobů, jak získat tvé srdce.
Den čtvrtý - Sedm věcí, nad kterými často přemýšlíš.
Den pátý - Šest věcí, o kterých si přeješ, abys je nikdy nebývala udělala.
Den šestý - Pět lidí, kteří pro tebe hodně znamenají (bez jakéhokoliv pořadí).
Den sedmý - Čtyři věci, co tě dokážou znechutit.
Den osmý - Tři věci, které tě vzrušují.
Den devátý - Dva obrázky, které vystihují tvůj život v tuto chvíli a proč.
Den desátý - Jedna zpověď.

Den sedmý
Čtyři věci, co tě dokážou znechutit.
1. faleš
Snad nejvíce rozšířená choroba v dnešním svět. Všude kam se podívám, je faleš a přetvářka. Proč to někteří lidi mají za potřebí?! Když se s někým nebavím, tak se s ním prostě nebavím. Nebudu mi zbytečně lézt do zadku, nebudu si s ním přece povídat a hned pak za rožkem pomlouvat, jaká je ta osoba krá*a a kdo ví, co všechno. To nepotřebuji. Když se s někým nebavím, jsem s ním na neutrální straně. Kolikrát si se mnou začli povídat lidi a já hned věděla, jak falešní jsou. Okamžitě jsem je hodila do pomyslného pytle "falešní" a dál nevyhledávala jejich společnost. Nejlepší ale je, když víte, jak vás osoba pomlouvá a pak za vámi příjde jako největší kamarádka a začne si povídat, či dokonce říkat, jak úžasnou a skvělou kamarádkou jste. :D
Tumblr_lmbcflkwrq1qddkhgo1_500_large

2. lež
A kdo by nikdy nelhal, že ano? :) Malé lži jsou někdy zkrátka ku prospěchu. Ale někdy je třeba být upřímný a říct to narovinu. Ale některé případy lží chápu.. Ale to, co mě dokáže znechutit - když vy víte pravdu, ale osoba vám stále lže. :X A to se mi stalo kolikrát.. f*ck!
304670_484061138270817_1397824468_n_large
3. nevěra
Myslím, že k tomu nemusím nic říkat. Nevěru jsem zažila (viz. mé články zde na blogu). Nikomu to nepřeju.. Ten pocit, když to zjistíte. x/

420396_3476843518992_1208341119_3549092_813248730_n_large


4. společnost
Ano, společnost mě dokáže znechutit. A myslím, že nejsem sama. Kolikrát jdu takhle po ulici a na zemi odpadky. Jdu lesem, abych si pročistila hlavu a na zemi leží pet lahev. Ta petka se tam bude rozkládat 1ooo let. (!!) Cožpak lidi nemají rozum? To si budou házet odpadky pod nohy?
Jdu si takto po chodníku, proti mě skupinka holek. Může jim být tak 12, 13. (chodí do 7. třídy) A co drží v ruce? Cigaretu. Taková děcka jsou na facku!
A další bod, proč mě společnost dokáže znechutit - nejsi stejný? → Nepatříš mezi nás. Originalita se v dnešní době trestá. Buď jste odsouzeni jako "retard", "blázen", "magor" a nebo třeba "de*il". Je mi strašně líto takových lidí.. Jsou prostě sami sebou, ale lidé to nedokáží pochopit. Nedokáží pochopit, že se liší, že jsou sami sebou, že našli sami sebe..
A po těchto bodech - pak, že mě společnost nedokáže znechucovat.. xP
Tumblr_m8ebvz1wij1rnbghlo1_500_large
Tumblr_m87v6xwfww1r3efi9o1_500_large

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 deniska4ever deniska4ever | Web | 8. srpna 2012 v 9:50 | Reagovat

Ahojky,včera jsem opět rozjela po roce svůj blog;). Byla bych ráda,kdyby si se přišla podívat,jako já k tobě :). Pokud máš čas,tak klikni na tu ikonku- džekův ranč- dík ahoj :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama