Září 2012

Má neaktivita..

29. září 2012 v 8:57 | Somebody..♥ ^^ |  Koš
Moc se omlouvám, za mou úplnou neaktivitu. Pc se úplně pokazil, a musel na nějakou přeinstalaci. Ale konečně ho máme doma,tak to snad všechno vynahradím a začnu psát nějaké ty články. :) Ještě jednou se omlouvám- zvlášťe svým spřáteleným. ^^ :)

Aktuálně.. :)

4. září 2012 v 22:07 | Somebody..♥ ^^ |  Zbytečné kecy
Škola už začala a já se pomaloučku dostávám do stereotypu, do kterého se potřebuji dostat. Včera jsem si zacvičila nějaké ty posilovací cviky, dnes jsem byla venku. Je to hodně slabé, ale právě teď vůbec nestíhám, takže je to to jediné, co se dá dělat. Ale jsem ráda, že jsem dělala alespoň něco. :)
Jím 5x denně - teda včera a dnes jsem jedla 5x denně. :D Rozhodla jsem se totiž pro zdravou dietu -> budu jíst normální stravu, 5x denně, a k tomu budu každý den sportovat. Kila by měla jít rozhodně dolů. Snad tu budou výsledky co nejdříve. :)

11404_original_large

Září

1. září 2012 v 18:28 | Somebody..♥ ^^ |  Zbytečné kecy
Září.
Bohudík. Bohužel.
Bohužel proto, páč jsem nezhubla tak jak jsem chtěla. Vlastně jsem se do toho ani pořádně nepustila.. :/
Bohudík za to, že nastoupím do stereotypu, který mi pomůže jíst pravidelně, najdu si určité dny, kdy budu chodívat cvičit, zadám si nové cíle a přání.. :)
Měla bych si srovnat priority. Čemu se chci v září nejvíce věnovat, co mi bude důležitější. Očekávám, že se se svým klukem brzy rozejdu, protože mě tento vztah pomalu ničí.. Ta vzdálenost je strašná (i když to může být daleko horší- je to "pouhých" 20 km), vidíváme se jakštakš, ale ten stesk. Pořád o tom psát - jak se nám po tom druhém stýská. A ty lži! :X Už ani nevím, jestli mi říká pravdu, nebo ne. A nebo jsem k němu úplně ztratila důvěru? Nesnáším,když jde na club a já ne. Minule ho tam chtěla nějaká holka, ale on jí prý řekl, že má mě a že nic nebude. Mám mu to věřit? Po tom, co se stalo před měsícem? Nevím. Ale ten pocit vždycky.. ta žárlivost, či co to vlastně je. Spíš je to jen strach, že se se mnou rozejde kvůli jiné. Na clubu jich je vždy tolik.. a kolik pěkných, štíhlých. Pořád nad ním přemýšlet, co asi dělá, jestli mi nelže.. f*ck..
Inu, on v září nebude na první místě, to určitě ne.
Takže zde mé úkoly/cíle/přání:

1. vyjít do školy tím správným krokem
2. soustředit se na školu a správný životní styl
3. zhubnout minimálně 2 kg
4. přečíst min. 2 knihy
5. a samozřejmě - pořádně trénovat do hry na klavír

Tak jo, těchto 5 úkolů budu muset zvládnout. Vlastně je určitě zvládnu, páč jsou to spíš věci, které budu dodržovat po celý rok (s výjimkou trojky). :) Když mě ještě nějaké úkoly napadnout, doplním je.
Zatím krásky! ^^

Tumblr_lo72b8cbcp1qeo03no1_500_large

U babičky.

1. září 2012 v 13:53 | Somebody..♥ ^^ |  Zbytečné kecy
Jsem u babičky- na celý víkend. Tudíž jsem stále nucena jíst - no jo, ty babičky. :D
"Ty nic nejíš!" -> Ale ano, babi, jím. Právě až moc. :/
Aspoň, že jím pravidelně, ale pořád přemýšlím, jestli se nemám pustit do Any, nebo Mii..
Nebylo by to jednodušší? Vím, že tu vůli mám. Jen se bojím, že když bych pak začala jíst, váha by byla ještě vyšší, než byla předtím...
Asi se zatím pokusím o pravidelnou stravu a hodně pohybu, no a když nebudou žádné výsledky (dávám tomu +- měsíc, 2 měsíce) začnu s Anou.

Tumblr_lnbb758q2y1qkbypto1_500_large