Jak si žiju.

12. prosince 2012 v 13:36 | Somebody..♥ ^^ |  Diary
Už dlouho jsem nenapsala do svého deníčku o něčem jiném, než o hubnutí.
Tak to trošku napravím.. :)

Škola?
Jedním slovem: bída. :D Nestíhám nic, natož tak se učit. A navíc, nějak mi to neleze do hlavy. Bohudík (!) jsem teď nemocná, a nemusím tam chodit.. už jsem byla strašně vyčerpaná, potřebovala jsem dovču. :D Nadruhou stranu mě začala bavit biologie. Je to hodně zajímavý, zatím. Děláme bakterie, viry, právě teď probíráme genetiku. Jak říkám, hodně mě to baví, příjde mi to sakra zajímavý. Ale absolutně se netěším na botaniku. :/ :D
Rodina?
A tak dá se to.. Sice se občas s mámou hádáme, ale to patří k pubertě. :D A což teprve hádky se sestrou! :D
Přátelství?
Právě teď je to suprovní. Asi před měsícem jsem se seznámila s klukama, kteří bydlí ve městě (no, spíš ve vesnici), kde bydlí i můj táta. (Rodiče jsou rozvedení.) Jsou to super kluci. Hodně si rozumíme, děláme bordel, no prostě - vrána k vráně sedá.. :D Jsou na mě strašně hodní.. jednomu je 14, druhému bude za chvíli 15, třetímu bude za chvíli 16, a dalšímu už je 16..no, dohromady je to fajnová grupa. Kluci všeho věku..! :):D Asi poslední měsíc jsem k tátovi jezdila každý víkend (a to jsem tam předtím jezdila tak jednou za měsíc a to jenom na dvě hoďky maximálně..:D) Máme je prostě ráda. <3 A jinak - mám nejlepší kamarádku, a ještě jednu, druhou nejlepší kamarádku. Taky nejlepšího kámoše. Snad se nic nepokazí, páč by mě to nehorázně mrzelo..
Láska?
No, tak to je zlý. :D Před měsícem jsem se seznámila s klukem, který se mi líbil. To byla euforie! Seznámit se s idolem..no kdo by to nebral?
Jenže, bylo to asi měsíc a půl po mém rozchodu s ex. Takže jsem asi nebyla moc připravená, jak teď zjišťuju. No,zkrátka.. dva dny potom jsme spolu byli venku. A hned jsme se líbali..rychlé? Taky se mi zdá.
Pak jsme spolu byli "neoficiálně".. dohodli jsme se, že by to chtělo nějaké pěkné datum (dohodli jsme se na 12.12.2012 -> áno, je to zrovna dneska) Prvně to bylo super. Ale teď? Je to děsné.. z jeho strany ne. Z jeho strany právě že vůbec ne. Říká mi, jak super holka jsem, že se mnou chce zůstat dlouho,bla bla bla..Příjde mi, že to bylo čistě fyzické. Přiznejme si to. Z mé strany to bylo hlavně fyzické, ale to asi každý zjistí až časem.. My se vůbec neznáme. Ano, je to jako bychom se znali už roky.. ale to nestačí. Už mi to vůbec nepříjde pěkné. A taky zjišťuji, že mě to nehorázně omezuje. Možná, že je to tím vztahem, který jsem měla předtím. Trval skoro půl roku.. a já nechci ztratit další čas s někým, koho nemám ráda. Rozhodla jsem se, že teď žádný vztah nechci. Že chci být volná a dělat si co chci. Jenže. Jak mu to vysvětlit? Ano, nejlepší by bylo, abych za ním přišla a upřímně si o tom s ním promluvila. Ale ono je to tak těžké - zvlášťe proto, jak říká, že mě nechce ztratit, že se mnou chce být co nejdéle.. Ach jo. Měla bych to co nejdříve vyřešit..
Tumblr_m4le9lzx111rnia9do1_500_largeA jinak?
Jinak asi nic. Nebo mě teď spíš nic nenapadá. :D
Co vy? Jak se máte? :))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama