Duben 2013

17.4.2013

17. dubna 2013 v 17:38 | Somebody..♥ ^^ |  Diary
Konečně jsem se dokopala napsat další článek.
Vlastně ani nevím, o čem mám psát.. Mám 61 kilo. Stydím se za to..nadruhou stranu bych řekla, že se mi dobře vytvarovávají stehna. A hodně lidí mi řeklo, že jsem zhubla. Taky se cítím tak, že jsem zhubla.. Tak já nevím.
Potřebuju 55. Ne blbých 61 sakra! :X Navíc je už půlka dubna za náma..
Dneska jsem nejedla, až teď. U babičky jsem musela sníst medovník. Snědla jsem jen půlku.. a jinak jsem teď musela povečeřet 3 maličké bramboráčky, ale trošku jiné..bylo tam hodně zelí, jestli mi rozumíte. No, snad jsem se dostala tak maximálně do 800 kcal. Pohyb? Zatím jen hodně chůze. Ale o půl sedmé jdu ještě na brusle, tak na hodinku a večer vždycky dřepuju, nebo dělám aspoň něco málo, když už nic.
Do konce týdne chci mít tak 60, možná 59. zvládnu to. Když budu hodně cvičit, půjde to..
Vám všem držím palce! ♥♥

8.4.2013

8. dubna 2013 v 18:33 | Somebody..♥ ^^ |  Diary
Holky, konečně..konečně jsem se probrala a zvládla jsem to dneska.

snídaně: -
svačina: -
oběd: půlka rajčete, kousek salátové okurky
svačina: -
večeře: -
pití: 750 ml vody, 500 ml zel. čaje, + ještě piju
pohyb: zatím žádný, ale pozdějc půjdu na to :)

Ano, bylo toho málo. Ale já to tak chci.. zdravě mi to prostě nejde. Jsem za dnešek na sebe hrdá. :))
Ve škole je to děs. Už potřebuju víkend.. :/:D Psali jsme z francouzštiny..no vůbec jsem si to nedala. Milion slovíček - psali jsme na oblečení a na slovíčka z jednoho článku v učebnici. Chápu že oblečení je důležitý.. ale 5 typů svetrů, je přeci jen trošku moc.:D Musíme znát normální svetr, svetr na rozepínání, huňatý svetr, svetr s rolákem, a ještě jakýsi..ani v češtině nevím jak se to jmenuje. :DD Prostě francouzštinářka má asi krámy. -_- :D
Držím vám všem palce, kočky. ♥ :)

5.4.2013

6. dubna 2013 v 10:34 | Somebody..♥ ^^ |  Diary
Včerejšek byl v rámci možností fajn. :) Jídlo teda nic moc.. ale ráno jsme byly místo tělocviku ve fitku. Trenér co nás trénoval byl mladý a pěkný! :3 :D a jak voněl.. *-* Kažodpáně nás pěkně vydrtil. Byl to nářez a ze všech z nás pak pěkně teklo.. :D Jinak, jídelníček za včerejšek:

snídaně: celozrnná bulka
svačina: něco jako knackebroty :D
oběd: miska salátové okurky (miluju tu zeleninu..♥ :D)
svačina: croissant s nivou
večeře: těstoviny se sýrem

Bylo toho docela dost..ale všechno bylo v malých porcích, a navíc jsem byla neustále v pohybu, tak se to třeba nějak vynulovalo. :)
Pokud se jedná o dnešek, snídala jsem trošku musli s mlékem. Na oběd máma bude dělat zeleninu se sójovým masem a rýží. Pak už snad nic víc jíst nebudu.. Taky dneska pořádně zacvičím. Sice mě ještě bolí nohy a břicho ze včerejška, ale to vůbec nevadí. Včera mě to nakoplo, takže mám teď chuť cvičit každý den. Snad mi to vydrží. :D
Večer přidám jídelníček za dnešek. :)